Szukaj
Close this search box.

O Mnie

Rzeczoznawca Majątkowy i Ekspert Rynku Nieruchomości

rzeczoznawca majątkowy

Jestem rzeczoznawcą majątkowym i posiadam uprawnienia zawodowe nr 5311 w zakresie szacowania nieruchomości nadane przez Ministra Infrastruktury.  (https://rejestresrm.mrit.gov.pl). Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego o specjalizacji Ekonomika Przedsiębiorstw oraz podyplomowe studia z zakresu Wyceny Nieruchomości na tym samym wydziale. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach. 

Od 2008 roku jestem nierozerwalnie związana z rynkiem nieruchomości.

Zdałam egzamin z zakresu “Wycena nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych” i posiadam Certyfikat nr 204/2012 wydany przez Związek Banków Polskich.

Od 2018 roku jestem biegłą sądową w zakresie szacowania nieruchomości ustanowioną przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku.

Podlegam obowiązkowemu ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej.

Joanna Pikuła

Rzeczoznawca Majątkowy

PIEM

Członek Pomorskiego Instytutu Ekspertyz Majątkowych

biegły sądowy szacowanie nieruchomości

Biegły Sądowy przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku

01

Profesjonalizm i Terminowość

Jakość świadczonych usług oraz terminowa realizacja zleceń są moimi piorytetami w powierzonych mi obowiązkach.

02

Odpowiedzialność zawodowa

Wykonuję czynności zawodowe zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami etyki zawodowej.

03

Tajemnica Zawodowa

Dbam o bezpieczeństwo korespondencji z Klientem, a pozyskane i opracowywane dokumenty są ściśle chronione.

Doświadczenie, wiedza, rzetelność

Jakość Usług i Ceny

Operat szacunkowy to multidyscyplinarne opracowanie, od którego jakości zależy Twój przyszły scenariusz. Niezależnie od celu wyceny, jest to dokument, który w 99% zostaje poddawany weryfikacji przez odpowiednie jednostki tj. analityków bankowych, urzędników państwowych, adwokatów, radców prawnych. Ważne jest by wykonany był rzetelnie, a jego treść nie budziła zastrzeżeń. Moje opracowania sporządzam w oparciu o najwyżej stawiane wymagania, dzięki czemu gwarantuje, że operat szacunkowy sporządzony przeze mnie spełni wymogi formalne i merytoryczne urzędów i instytucji do których trafi.  Przy zamawianiu usługi warto także zapoznać się z doświadczeniem i opiniami o danym rzeczoznawcy majątkowym na rynku, bo to jedyne wymierne dostępne dla klientów przejawy jakości ich pracy. Ceny moich usług wyceny uzależnione są od rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji oraz celu wyceny. Więcej informacji znajdziesz w szczegółach konkretnej oferty.

Co piszą o mnie inni?

Opinie Klientów

"Profesjonalizm to nie tylko znajomość swojego zawodu, ale także zaangażowanie i oddanie w dostarczanie najlepszej jakości."

Zig Ziglar