Szukaj
Close this search box.

Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości

Kameralne Biuro Nieruchomości to przywilej dla Twojej oferty

Pośrednik i Rzeczoznawca Majątkowy

Co mnie Wyróżnia?

Prowadzę kameralne biuro nieruchomości, a każdą powierzoną mi nieruchomością opiekuję się samodzielnie w 100%.  Przyjmuję odpowiedzialność za nie więcej niż kilka nieruchomości równocześnie, co pozwala mi na maksymalne zaangażowanie w każdą z nich i zapewnienie wysokiej jakości każdemu powierzonemu mi zadaniu. Zawodowo jestem czynnym rzeczoznawcą majątkowym więc profesjonalnie wycenię Twoją nieruchomość określając jej wartość rynkową oraz cenę ofertową w zależności od Twoich celów.  Jako rzeczoznawca posiadam wgląd w akty notarialne i swoje analizy opieram na transakcjach zrealizowanych, a nie tylko na cenach ofertowych.  

 

Na własnych zasadach

Na przekór Patologiom w Pośrednictwie

pośrednik nieruchomości

Kilkunastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości w zawodzie rzeczoznawcy majątkowego, podczas którego wielokrotnie spotkałam się z agentami nieruchomości, sugestie moich klientów, zainspirowały mnie by otworzyć się na pośrednictwo w przeprowadzaniu transakcji na rynku. 

Na rynku nieruchomości nie brakuje pseudoagentów, którzy zwabieni obietnicą wysokich zarobków, bez merytorycznej wiedzy o rynku, wykonując czynności zaczęli przyczyniać się do złej sławy tego zawodu, w konsekwencji zrażając do usług pośrednictwa wiele osób.  Nie oznacza to jednak, że rynek nie potrzebuje pośredników. Wręcz przeciwnie. Wiedza o rynku nieruchomości, przeprowadzanie bezpiecznie transakcji nie należą do prostych zagadnień. Jak zatem znaleźć profesjonalistę, do którego będziemy mieć zaufanie? Na pewno warto wybrać specjalistę, który ma kierunkowe wykształcenie i doświadczenie zawodowe, co z reguły jest gwarantem bezpieczeństwa Twojej transakcji. 

Wkroczenie na ścieżkę obrotu nieruchomościami jest dla mnie niejako naturalną konsekwencją wykonywanego zawodu rzeczoznawcy majątkowego oraz reakcją na złe praktyki, które obserwuje na rynku od wielu lat. 

Wykonywanie usług z poszanowaniem zasad etyki zawodowej jest dla mnie kwestią nadrzędną. 

Wierzę, że jako specjalista rynku nieruchomości, wzbudzę zaufanie także wśród klientów, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z moich usług.

Zaufaj mojej wiedzy

Pośrednictwo przy sprzedaży nieruchomości

sprzedaż nieruchomości

Zakres usługi

 1. Na początku naszej współpracy, jako uprawniony rzeczoznawca majątkowy, określę wartość rynkową Twojej nieruchomości, byś miał świadomość po niżej jakiej wartości nie powinna się ona sprzedać.
 2. Dokładnie zweryfikuję stan prawny, stan techniczno – użytkowy Twojej nieruchomości, a w przypadku wątpliwości postaram się wyprostować zawiłości, które mogłyby utrudnić lub uniemożliwić sprzedaż nieruchomości.
 3. Przygotuję indywidualną strategię marketingową dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań. 
 4. Samodzielnie zaopiekuję się Twoją ofertą.
 5. Cyklicznie będziesz otrzymać raport z mojej pracy ze statystykami, który pozwoli Ci mieć kontrolę nad popytem na Twoją nieruchomość.
 6. Pomogę w kompletowaniu niezbędnych dokumentów.
 7. Sporządzę cywilno-prawną umowę przedwstępną sprzedaży Twojej nieruchomości jeśli Nabywca zdecyduje się na tę formę umowy.
 8. Doradzę przy wyborze rzetelnej Kancelarii Notarialnej.
 9. Gwarantuje, że przy transakcji Twojej nieruchomości nie pobiorę prowizji od Kupującego, co zwiększy zainteresowanie Twoją nieruchomością.

W pracy agenta nieruchomości kluczowe jest prawidłowe oszacowanie wartości rynkowej.

01

współpraca

 • umowa na wyłączność
 • cyklicznie raporty z moich działań marketingowych
 • kontakt z jedną osobą

02

Marketing

 • przygotowanie atrakcyjnej oferty
 • indywidualna strategia 
 • ukierunkowane działania reklamowe (internet, social media, banery)

03

Transakcja

 • przygotowanie dokumentów
 • sporządzenie umowy  przedwstępnej
 • pomoc w wyborze rzetelnej kancelarii notarialnej

Jej przewaga nad umową Otwartą

Umowa na Wyłączność

 1. Krótszy czas finalizacji transakcji (gwarancja otrzymania wynagrodzenia sprawia, że pośrednik jest maksymalnie zaangażowany w sprzedaż nieruchomości i jest gotowy ponosić większe środki na marketing)
 2. szansa na uzyskanie lepszej ceny (Agenci nie ścigają się ze sobą o sprzedaż nieruchomości, Agent nastawiony jest na jak najwyższą sprzedaż)
 3. Osobą kontaktową będzie agent, z którym podpiszesz umowę (jedna osoba)
 4. Współpracując z jedną osobą możesz bez obaw jej przekazać klucze i nie przejmować się umawianiem na prezentacje 

 

Chcesz wycenić swoją nieruchomość do sprzedaży? Zapoznaj się z naszą ofertą wyceny nieruchomości do sprzedaży.

Chcesz sprzedać nieruchomość? Potrzebujesz konsultacji?

Odpowiadam 24/7